Glencairn - Twin box

380 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2021

Praktické dárkové balení dvou Glencairn whisky skleniček. Skleničky jsou umístěny v lesklém dárkovém kartonovém boxu nad sebou. 

Hledáte-li opravdu vkusový dárek, vyzkoušejte prémiové varianty balení skleniček Glencairn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otázka jaká sklenička je ta pravá pro správné vychutnávání whisky je stará možná jako whisky samotná . Oproti koňaku, grappy, šampaňskému a většiny ostatních destilátů, neměla whisky žádnou oficiální sklenici a konzumovala se prakticky z čehokoliv. Dlouhou dobu panovala obecná představa, že tím pravým sklem na whisky je tumbler, neboli "whiskovka" kruhového půdorysu s těžkým dnem. Tento druh skleničky je ale vhodný spíš pro míchané nápoje anebo bourbon na velké kostce ledu, nikoliv pro kvalitní single malt. 

Vše změnil až zodpovědný přístup Raymonda Davidsona, zakladatele společnosti Glencairn Crystal. Raymond společně se zástupci palíren vyladil skleničku do podoby jak ji známe dnes. Každý detail skleničky je pečlivě promyšlený a má svůj důvod. Široké dno umožňuje krásné rozvinutí aroma, přičemž zúžené hrdo jej drží koncentrované uvnitř. Těžká a krátká stopka zase umožňuje pohodlný úchop a snadnou manipulaci při degustaci.  

V této variantě najdete dvě skleničky Glencairn v stylovém balení umístěné nad sebou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a karafy
Balení: Dárkový box
Barva: Čirá
Obsah balení: 2 skleničky
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: