Sada 4 skleniček na whisky Glencairn Premium Set

1 080 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Chcete posunout degustace whisky s přáteli na tu nejvyšší úroveň? Pořiďte si luxusní balení Glencairn skleniček, které jsou pro whisky přímo stvořené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Glencairn Crystal a její zakladatel Raymond Davidson mají na svědomí zrod oficiální skleničky na whisky. Než se této mise Raymond zhostil, bylo vlastně jedno, z čeho ji pijete. Většinou se používaly kulaté tumblery s těžkým dnem, které jsou však vhodné spíše pro koktejly anebo bourbon s velkou kostkou ledu. Pro single malt whisky se hodí něco mnohem prestižnějšího a promyšlenějšího. Zakladatel značky Glencairn tak ve spolupráci s master blendery skotských palíren vyrobil perfektní sklenku. Její tvar je vychytaný tak, aby umocnil zážitek z každé degustace. Dno Glencairn skleniček je širší, aby whisky měla možnost dostatečně rozvinout své aroma. Naopak zúžené hrdlo zajišťuje to, že nám pak vůně nikam neuteče. Sklenky navíc perfektně padnou do ruky díky pečlivě tvarované stopce.

V tomto balení najdete čtyři skleničky vložené do polstrované kazety.

Jde o jeden z nejprodávanějších dárků v našem obchodě. Zaručujeme vám, že touto krabičkou nikoho rozhodně nezklamete. Pokud byste potřebovali skleniček více, tak pro vás máme i balení se šesti kusy. Jestli vám ale budou stačit jen dvě sklenky, tak si u nás taky přijdete na své. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Balení: Prémiový dárkový box s 4 skleničkami
Barva: Čirá
Obsah balení: 4 skleničky
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko
Položka byla vyprodána…