Sklenička Glencairn Mixer v boxu

220 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Glencairn sklenička na bourbon nebo kanadskou whisky. Sklenička je evolucí klasického tumbleru. Může pojmout větší množství nápoje s ledem, avšak díky zúženému hrdlu zachovává aroma uvnitř. 

Tento tvar je vhodný na whisky s ledem nebo na koktejly na bázi whisky a whiskey. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Whisky nebo whiskey se dlouhou dobu pila z kulatých tumblerů s těžkým dnem. Toto provedení je vhodné spíše pro míchané nápoje nebo pro bourbon konzumovaný na velké kostce ledu "on the rock", než pro ušlechtilé single malt whisky. I tak ale z klasického tumbleru uniká aroma ven ze skleničky. U míchaných nápojů to až tolik nevadí, ale u kvalitních bourbonů je to škoda. 

V Glencairn Crystal studiu, které stojí za vynálezem oficiální sklenky na whisky, se rozhodli podívat se na zoubek i těmto hojně používaných tumblerům a problém s únikem aroma vyřešit jednou pro vždy. Zachovali větší proporce tak, aby sklenka mohla pojmout věší množství nápoje a nechali i těžké dno, které vzbuzuje lepší pocit při manipulaci se skleničkou. Co však změnili bylo hrdlo. Po vzoru slavného předchůdce jej zúžili, díky čemuž aroma zůstává pěkně uvnitř. A o to tady jde. 

Jste-li fanoušky bourbonů, americké whisky anebo máte rádi svou whisky v koktejlech či na ledu, Glencair Mixer je ta ideální sklenička pro vás.    

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a karafy
Balení: Dárkový box
Barva: Čirá
Obsah balení: Sklenička
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: