DEGUSTAČNÍ SADA AMBER GLASS

Amber glass logo

Spousta zákazníků se nám svěřila, že má dilema, jakou skleničku na whisky si vybrat. Jestli tulipánový tvar řady G100 anebo oblý řady G200. Ikdyž každý tvar skleničky se hodí na jiný druh whisky, setkávali jsme se s názory, že by bylo pěkné mít možnost pořídit si oba dva druhy skleniček v jednom balení

Vyslyšeli jsme tak přání našich zákazníků a přinášíme Vám luxusní dárkovou kazetu s whisky skleničkami řady G100 a G201. Díky tomuto balení dostanete skleničky na skotské nakouřené whisky G100 i na whisky sladšího a ovocnějšího charakteru G201 jantarového zabarvení v jednom dárkovém balení. 

Tato luxusní dárková kazeta skleniček na whisky je ideálním dárkem pro všechny, kdo to s whisky myslí vážně. Udělejte radost všem milovníkům whisky s těmito řemeslně vyráběnými skleničkami na whisky Amber Glass v luxusní dárkové kazetě. Budou Vás za to milovat.

Tasting_set_box  Tasting bow glasses   tasting_set_opened_box

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení