NOVÉ LUXUSNÍ SKLENIČKY NA WHISKY

Amber glass logo

Luxusní, ručně foukané, degustační skleničky na whisky z řemeslné výroby Amber Glass hlásí další přírůstek do rodiny. Novými členy rodiny jsou skleničky na krátké masivní stopce řady G500 a G501, svým tvarem připomínající skleničky Glencairn

Jak jsme již u skleniček Amber Glass zvyklí, každá sklenička na whisky je ručně vyráběný originál prezentovaný v nádherné dárkové kazetě. Nikterak tomu není ani u této řady. A stejně jako dříve, i u řady 500 jsou k dostání dvě varianty. Čirá varianta G500 a potom lehce jantarově zbarvená varianta G501

Skleničky jsou určený všem milovníkům whisky. Už jen ten pocit ze skleniček v ruce je vskutku mimořádný. Mají-li uvnitř některou z vašich oblíbených whisky, jde o opravdu impozantní zážitek. A pro takové zážitky whisky pijeme. 

Jste-li milovníky whisky, anebo někoho takového chcete potěšit originálním dárkem, skleničky Amber Glass jsou pro vás jasnou volbou. Zklamaní rozhodně nebudete.

 G501_G500_boxes       G500_opened_box

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení